Lithuanian English French German Norwegian Russian

Jurbarko Vaikų Dienos Centro Darbuotojai

rsz 1pdfresizercom-pdf-resize-1

Jurbarko vaikų dienos užimtumo centro veiklos balandžio mėnesį

Balandžio mėnesį teko pasidarbuoti :) Skubėjome pasiruošti artėjančiai miesto šventei, gaminome gėlytes, kad pradžiuginti mamytes. Verbų sekmadieniui ruošėmės gamindami popierines verbas. Na ir Velykų gi labai laukėme: gaminome įvairias velykines dekoracijas (kiškučius kiaušinius), kuriuos pakabinome lauke ant medelio. Išbandėme kiaušinių marginimą vašku ir dekupažo technika. Na o po to šventėme Šv. Velykas: kalbėjome apie Velykų papročius ir tradicijas. Marginome popierinius margučius, varžėmės margučių ridenimo varžybose, buvo smagu :)

Po švenčių sulaukėme svečių. Buvo atėjęs gitaristas Edvinas iš Atviros jaunimo edvės, kuris papasakojo apie gitarą, pamokė akordų ir mums pagrojo gražių melodijų.

 

Nuotraukas iš centro veiklų rasite čia

Jurbarko VDC sveikinimas Šv. Velykų proga

Jurbarko vaikų dienos užimtumo centro veiklos

Jurbarko vaikų dienos užimtumo centrą lanko 30 vaikų.

Trumpai apie 2016 metų II-ojo ir III-ojo ketvirčių veiklas:

Balandžio - birželio mėnesiais vaikų dienos užimtumo centre buvo vykdoma įvairi veikla. Buvo tvarkoma aplinka, puošėme aplinką gėlėmis. Atšilus orui organizuojamos iškylos į gamtą. Buvo organizuotos kalendorinės šventės: mamyčių diena, vaikų gynimo diena. Vyko saugaus eismo valandėlė.

 

Vaikai gamina dekoracijas Kalėdoms

Kulturos-centre

Vaikai kartu su auklėtoja Ligita ir kultūros centro darbuotoja gamina dekoracijas artėjančiai Kalėdų šventei.

Kulturos-centre-3

Savanorė mokina vaikus piešti

SAM 1528

Savanorė Gintarė Girdžiūtė iš Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos ugdo vaikų piešimo įgūdžius.

Žiūrėti visas nuotraukas

 

Viliaus gimtadienis

SAM 1294

Vaikų dienos centre įvyko dar viena šventė - lankytojo Viliaus gimtadienis. Vaikai bibliotekoje gamino gimtadienio atvirutes, o šventės dieną įteikė savo pačių pagamintus darbelius. Sveikinimai!

SAM 1277

Visos nuotraukos

Vaikai gamina apyrankes

SAM 1328

Šiuo metu tarp vaikų tapo populiaru gaminti apyrankes iš mažų gumyčių. Vaikų dienos centro vaikai uoliai galima naujus aksesuarus.

SAM 1330

 

Karolinos gimtadienio šventė

SAM 1321

Centro lankytojos Karolinos gimtadienio šventė. Auklėtojai ruošia vaišes, o vaikai įteikia gimtadienio dovanėles ir visi kartu palinki laimingo gimtadienio!

SAM 1319

 

Vaikai treniruojasi artėjančiam šaškių turnyrui

IMG 20140714 140804

Vaikai treniruojasi artėjančiam šaškių turnyrui, kuris įvyks sporto savaitės metu. Sporto savaitė - tai 5 dienas vyksiantis žaidimų turnyras, kuriame dalyvaus vaikų dienos centro vaikai. Auklėtojas Marius ir savanoris Mantas yra sporto savaitės organizatoriai.

IMG 20140714 140728

IMG 20140714 140732

Vaikai kuria stalo žaidimą kompiuteriu

SAM 0798

Vaikai kuria stalo žaidimą su mėgstamais kompiuterinio žaidimo personažais. Žaidimas padės vaikams ne tik siekti laimėjimo, bet ir ugdys gerasias žmogiškasias savybes bei charakterio bruožus. Tai pirmoji diena kuriant žaidimą. Daugiau fotografijų ir patį žaidimą galėsite išvysti po jo sukūrimo.

Diena vaikų dienos centre

Keletas fotografijų iš Jurbarko vaikų dienos centro veiklos.

 Vaikai žaidžia UNO kortomis

IMG 20140704 135533

Pietų laikas vaikų dienos centre

SAM 0774

Vaikai sportuoja Jurbarko Naujamiesčio pagr. mokyklos manieže

SAM 0775

SAM 0776

Poilsis po aktyvios veiklos žiūrint mėgstamus animacinius filmukus

IMG 20140704 135503

Kiaušinių marginimo seminaras

DSCI0276

Kokiais gražiais margučiais pasipuošti stalą ir nustebinti namiškius, norintys pasisemti idėjų , galėjo balandžio 14 dieną, Jurbarko kultūros centre vykusiame edukaciniame seminare "Tradiciniai margučiai". Seminaro metu buvo pristatomi kiaušinių marginimo vašku ir skutinėjimo technikos. Džiugu, kad seminaru susidomėjo ir Jurbarko vaikų dienos užimtumo centrą lankantys vaikai, kurie smagiai darbavosi su dideliu entuziazmu bei noru! 

Daugiau fotografijų

Veikla vaikų dienos centre

007

Kol dar oras neleidžia žaisti lauke, vaikai randa užsiėmimų viduje. Šios veiklos metu vaikai pasigamino namų darbo plastiliną ir mokinosi lipinti paveiksliukus. Šiems darbeliams pagaminti prireikė įvairių kruopų likučių.

005

080

Vaikai dalyvauja kaukių gaminimo seminare

SAM 0396

Akimirkos iš Jurbarko kultūros centre vykusio Užgavėnių kaukių gamybos seminaro, kurį vedė Jurbarko liaudies meistrų klubo "Mituva" nariai. Seminare dalyvavo Jurbarko vaikų dienos užimtumo centrą lankančios mergaitės su pedagoge Ligita Bakūnovaite. Išklausė paskaitą apie Užgavėnes, jų papročius, persirengėlius, ir pasigamino Užgavėnių kaukes.

Daugiau nuotraukų... 

Kalėdinė šventė vaikų dienos centre 2013

 1524343 587053418014967 1410858056 o

 Ho Ho Ho! Linksmų Šv. Kalėdų!

IMG 5185

Griausmingas Kalėdinis renginys pakvietė susiburti visus samariečius, vaikų dienos centro vaikučius ir garbingus svečius iš Lions klubų!

Šventė prasidėjo vaikų dienos centro valdybos sveikinimu, kurio metu buvo pasveikinti visi šventės dalyviai.

IMG 5207

Toliau sekė įdomūs vaikų vaidinimai, kurių metų netikėtai pasirodė kalėdų senelis, paruošęs keletą įdomių užduotėlių. Kalėdų senelio žaidimai leido ne tik pasirodyti mažiesiems aktoriams, bet ir išjudino žiūrovus. 

IMG 5286

Galiausiai prasidėjų dovanų dalinimo metas. Vaikučiai buvo apdalinti šauniomis dovanėlėmis, kurias paruošė draugai - Lions klubas iš Norvegijos. 

IMG 5295

Ačiū visiems dalyvavusiems ir iki susitikimo ateinanančių metų Kalėdų šventėje. Tikimės, kad ateinančių metų Kalėdos atneš dar daugiau šventinių siurprizų!

IMG 5297

 Daugiau nuotraukų...

Vaikų dienos užimtumo centras dalyvauja Jurbarko miesto ir verslo dienų šventėje

Picture 0701

Vaikų dienos užimtumo centre besilankantys vaikai atlieka įvairius rankų darbus. Šie meniniai dirbiniai, sukurti ir atlikti rankų darbai, pritraukė dėmesį dalyvaujančių Jurbarko miesto ir verslo dienų šventėje. Dalyviai noriai apžiūrinėjo, ir įsigydami patinkantį darbelį, aukojo vaikams. Ši diena buvo turtinga.